Home \ relasjoner
 

Fant en vellykket klubb.

 

Har du noen gang sett alle de klubbene som er veldig vellykkede? Har du noen gang ønsket å starte en av disse klubbene og være øverst? Ja? Følg disse enkle trinnene, og du bør lykkes! Bare fortsett å lese!

                 

Fremgangsmåte .

    
   
 1.            1      Bestem hvilken slags klubb det vil være og tenk på et fengende navn. Klubben skal ha et tema, og folkene i klubben din bør samles fordi de har felles interesse.       
 2.  
 3.             2      Finn ut hvor og når klubben din møtes. Hvis du vil at møter skal finne sted på skolen din, må du først snakke om det med de andre klubbmedlemmene. Ønsker du bare å møte en gang i måneden eller to ganger i uken? Det er viktig at denne informasjonen er stryket ut slik at medlemmene ikke er forvirret. Pass på at alle enkelt kan komme til møtene. Hvis de ikke kan komme til hvert møte, er det greit!        
 4.  
 5.             3      Start rekruttering av medlemmer til klubben din. De fleste medlemmene skal være blant vennene dine, men noen få folk du ikke vet godt bør også få lov til å bli med på å gjøre klubben mer populær. Men husk at for mange medlemmer kan føre til sinne eller frustrasjon.        
 6.  
 7.             4      Lag en "regjering" i klubben din. Du kan inkludere:        
 8.  
 9.             5      en leder (president). Han burde lede klubben, holde møter og håndheve reglene  
    
  • en nestleder som er ansvarlig når lederen er forhindret (visepresident)
  •  
  • en kasserer. Han bør håndtere klubbenes midler, og få gebyrer fra medlemskap som betaler regninger for klubbens virksomhet og aktiviteter. Du bør også registrere alle kreditter og studiepoeng for fakturering.
  •  
  • en sekretær. Han bør ta notater fra hver økt og gi dem korrekturlesning eller tillegg. Du kan hjelpe med foreningens aktiviteter, for eksempel: For eksempel vil hendelser som er vert rapporteres om arrangementet i øktene som følger disse hendelsene.
  •  
  • en historiker. Han bør lage en oversikt over aktiviteter, om klubbens vert osv.
  •  
  • en leder for hendelser. Han bør delegere klubbmedlemmer i planlegging og bidra til å organisere aktiviteter.
  •  
  • et salgsfremmende lag. Du bør ta ansvar for produksjon av brosjyrer, etc.
  •  
         
 10.  
 11.   6      Bestem klubbens symbol, farger, etc. Dette bør også avgjøres og avtalt av klubben.     
 12.  
 13.             7      Lag klubbpass. Lag en mal med navnet ditt, klubbens navn, medlems rangering (hvis du har en), kontaktinformasjon for klubben, klubbadressen og tidspunktet du har vært medlem.        
 14.  
 15.             8      Lag et motto. Dette trinnet er valgfritt, men det kan bidra til å holde alle i klubben på sporet. Gjør det inspirerende.        
 16.  
 17.             9      Har ditt første møte. Det er best å ha snacks og en slags spill for å gi et godt inntrykk. Ring medlemmer for å minne dem om den første økten eller, best av alt, besøk hver enkelt.        
 18.  
 19.             10      Hold ting i bevegelse. Ha en god grunnlov som forklarer hva du vil gjøre og hvordan. La dine offiserer vite hva de gjør og hvordan de skal oppføre seg. Det er bøker som veileder deg i disse tingene - få en.                  
 20.  
             

Advarsler .

             
Relasjoner populær:
Møt kjærestenes foreldre.

For å være så kult at jenter legger merke til deg.

En middelaldrende jente imponerer.

Reduser kriminalitet i nabolaget ditt.

En sint person roe seg ned.

Finn ut om forholdet til din forelskelse.

Avtale med en partner som jukser på deg.

Tiltalende kvinner.

Gjør din mor lykkelig.

Hvordan lagre et forhold.

Avvis et kyss.

Å være med en ripper.

Finn ut om vennen din bruker deg.

Jente datoer.

Hent over relasjonsenden.

Gi luft kyss.

En middelaldrende jente som ber om en date.

Vær venner med noen som er selvmordsmessige.

Oppbygging av tillit.

Forstå kvinner og deres kroppsspråk mens de flirter.

Håndtere mennesker som ydmyker deg.